Markan geleceğindir.

MARKA TESCİL

Tescilli marka sahibine ürün ve hizmetlerinde geniş bir koruma sağlar.


Olmazsa olmaz mı ?

Marka tescili neden önemli ?

Marka tescili ve marka koruması genel olarak tüketicilerin ürün ve hizmetleri satın alırken karar almasında en önemli faktördür.

Marka asıl olarak her zaman sizsinizdir. Diğer tanımı olarak ise ürün ve hizmet sağlayan bir işletmenin, diğer firmalardan ve bu firmaların ürünlerinden ayırt edilmesini sağlayan simgedir. Marka, işletmenizin ve firmanızın ürünlerinin yüzü ve tercih edilme sebebidir. Unutmamak gerekirki günümüzde rekabeti artık şirketler değil markalar ve markaların oluşturduğu ürün ve hizmetler sağlamaktadır.

Gerçek mi değil mi ?

Marka Korumanın Avantajları

Deskport kurulduğu ilk günden bu yana hizmet kalitesi ve ürün performansı ile öne çıkan lider yenilikçi müşterilerine markalarını koruma tavsiyesi vermekte ve marka tescil işlemlerini gerçekleştirmektedir.

TAKLİT ÖNLEME

Marka tescili, marka sahibine markayı tek başına kullanma hakkı ve izinsiz kullanılmasını önleme yetkisi vermektedir.


REKABET KORUMA

Marka tescil kapsamına giren aynı veya benzer mal veya hizmetlerle ilgili olarak karıştırılma ihtimali olan, tescilli markanın itibarından dolayı haksız avantaj elde edecek veya tescilli markanın ayırt edici karakterine zarar verecek nitelikteki herhangi bir işaretin izinsiz kullanımını önleme hakkı verir.

REKABET ANLAYIŞI

Hazırlanan tüm web sitesi çalışmaları işletmelerimizin pazar alanlarında ki rekabet ortamında üstünlük elde edebilmesi için özel olarak planlanan ve düşünülen çalışmalardır.

ÖNCELİK HAKKI

Tescilli olmayan markalar, markaların tescili ve korunması hakkında ki yasalarla getirilen haklardan ve korumalardan yararlanamazlar.

DESTEK

Deskport en zor anlarınızda yanınızda olacaktır.

Marka koruma ve tescil ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.