%100 Tüm Cihazlarla Uyumlu Web Sitesi

Bir Web Sitesinden Daha Fazlası

Bir web sitesini her zaman en ilgi çekici hale getiren özel tasarımı olması ve arama motorları tarafından çok sevilmesidir.

Deskport kendi içerisinde barındırdığı tasarım ekibişyle web tasarım ihtiyaçlarınızı olağan üstü şekilde karşılıyor. Teknolojik kodlama yapısı, tüm cihazlarla uyumlu şekilde çalışması ve arama motorları tarafından çok sevilen basit kodlama yapısıyla reklam ve seo işlemleriniz en iyi çözümü sunuyor.

ÖZEL PROJELER İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ
Anlaşılabilir, kolay ve uygun maliyetli tasarım anlayışı.

Web Tasarım Hizmetlerimiz

Güçlü firmalara güçlü destek.

KURUMSAL WEB SİTESİ

Kurumsal web sitesi hizmetlerimiz ile kobilerimizin ve büyük ölçekli işletmelerimizin global piyasada daha anlaşılır olmasını ve rekabet ortamında güçlü kalması için çalışmaktadır.

Bildiklerinizi unutun !

E-TİCARET SİTESİ

Şuana kadar karşınıza çıkan tüm e-ticaret web siteleri projelerinizi unutmanızı istiyoruz. Çünkü tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarımı ve yazılımı hazırlanmış olan e-ticaret tasarımımızla tanışmanın sırası geldi.

Zirvede olan tasarımlar

ÖZEL TASARIM WEB SİTESİ

Tüm web tasarım çalışmalarımız özel olarak hazırlanmaktadır. Özel tasarım web sitesi anlayışımız ise özel olarak tanıtımını hazırladığını marka veya ürün için hazırlanan özel çalışmalardır.

Deskportla ne kazanırsınız ?

Web Tasarım Avantajları

Deskport web tasarım hizmeti tamamen kendi kurumsal bünyesinde yer alan tasarım direktörünün gözetiminde çalışmaları hazırlanmaktadır. Bu sayede web sitenizin tasarımı eşsiz ve benzersiz olmaktadır.

%100 UYUMLU TASARIM

Yapılan tüm web sitesi çalışmaları tüm platform (Mobil, Masaüstü, Dizüstü, Tablet) ve ekran çeşitlerinde %100 uyumlu olarak çalışmaktadır.

ÖZEL TASARIM

Deskport özellik ilkesine ayrı bir yer vermektedir. Yapılacak olan tüm web sitesi çalışmalarında tamamen özel tasarım çalışmalar yer almaktadır.

SEO OPTİMİZASYON

Web tasarım hizmeti sahip olacağınız bir diğer önemli etken %100 seo (arama motorları optimizasyonu) uyumlu çalışmaya ve temel seo bileşenlerine sahip olmanızdır.

ÖZEL EFEKTLER

Web sitenizi sadece özel gösterecek olan uygulamalar sadece tasarımın kalitesi değildir. Tasarım içerisinde kullanılan elemanların özel efektlere sahip olmasıdır.

REKABET ANLAYIŞI

Hazırlanan tüm web sitesi çalışmaları işletmelerimizin pazar alanlarında ki rekabet ortamında üstünlük elde edebilmesi için özel olarak planlanan ve düşünülen çalışmalardır.

ARINDIRILMIŞ KOD

Bir web sitesine ve Deskporta geldiğinizde tasarım ve sayfa hızı olarak ikisinin arasında ki farkı anlayacaksınız. Bunun temel sebebi güncel teknoloji ile hazırlanan sadeleştirilmiş kod yapısıdır.

Tasarım Sonrası Destek

Web tasarım çalışmaları tamamlandıktan ve web siteniz sahneye çıktıktan sonra ki çalışmalarımız asla sona ermiyor. Gerekli tüm konularda Deskport web sitesi sonrası güncellemeleri ve işletmenin web sitesinin nasıl bir yol izlemesi gerektiği konusunda destek vermeye devam ediyor.

İzleme, Yönlendirme ve Kalıcılık

İzlemesi gerçekleştirilen web sitelerinin sektörel piyasada daha rekabetçi hale gelmesi için örnek çalışmalar ve örneklemelerle şirketinize destek vermeye devam ediyor. Pazar ağlarını web siteleri sayesinde bir adım daha öne geçiren işletmeler daha kapsamlı bir iş akışına sahip olmaktadırlar.

DESTEK

Deskport en zor anlarınızda yanınızda olacaktır.

Web tasarım projeleri ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.